Michael Jackson Fc in LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Fc in LT

♥MJ - King of Pop - Forumas visiems Pop karaliaus gerbėjams♥
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 SOS Klausimeliai

Go down 
+14
Gintaryte
Sillerfan
gabris89
MJfan
ruta080
VovVover
Billie Jean
E.*
viki
Guess
Seléne
Greta
Mau
Camelia
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:07 am

VovVover rašo:
Na, čia ne SOS, tik iš įdomumo - kada susikūrė šis forumas?
pries menesi...Liepos 2-3 jau zmones pradejo registruotis
Atgal į viršų Go down
VovVover
Įsibėgėjęs
Įsibėgėjęs



Posts : 106
Join date : 2009-07-31

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:10 am

Dove rašo:
VovVover rašo:
Na, čia ne SOS, tik iš įdomumo - kada susikūrė šis forumas?
pries menesi...Liepos 2-3 jau zmones pradejo registruotis
A, tai po mirties.. aišku. Kai man buvo 15, labai norėjom sukurti MJ website'ą, bet iš mūsų pažįstamų niekas nemokėjo su kompais elgtis, ypač šitose srityse, tai nelabai kas ir gavosi... vienas vaikinukas bandė, bet nelabai jam išėjo, daug klaidų būdavo, tai paliko nebaigtą. Neutral
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:28 am

Manau,kad neesme ,kada jis susikure.Svarbiausiai,kad isviso jis yra sukurtas ir egzistuoja.Smile
Atgal į viršų Go down
VovVover
Įsibėgėjęs
Įsibėgėjęs



Posts : 106
Join date : 2009-07-31

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:31 am

Guess rašo:
Manau,kad neesme ,kada jis susikure.Svarbiausiai,kad isviso jis yra sukurtas ir egzistuoja.Smile
Aš ir nesakiau, kad blogai. Tik gaila, kad anksčiau niekas negalėjo sukurti. Džiugu, kad išvis kažkada atsirado, nes maniau, kad LT taip ir nesusirinks fanai. Mūsų fanų ratelis pradėjo blėsti, po to visi išsisikirstė, nebevaikščiojo į meet'us.. tokie susvetimėję pasidarė, ypač pasibaigus teismui, mat 'nebebuvo apie ką kalbėtis', na, čia buvo mūsų utopija sujungti žmones, neturinčius nieko bendra išskyrus MJ, ir nepasiteisino. Na, nieko. Dabar kaip matau yra neblogai sutariančių Smile Tikiuosi, kad ilgai galėsite džiaugtis šiuo forumu Smile
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:33 am

VovVover rašo:
Guess rašo:
Manau,kad neesme ,kada jis susikure.Svarbiausiai,kad isviso jis yra sukurtas ir egzistuoja.Smile
Aš ir nesakiau, kad blogai. Tik gaila, kad anksčiau niekas negalėjo sukurti. Džiugu, kad išvis kažkada atsirado, nes maniau, kad LT taip ir nesusirinks fanai. Mūsų fanų ratelis pradėjo blėsti, po to visi išsisikirstė, nebevaikščiojo į meet'us.. tokie susvetimėję pasidarė, ypač pasibaigus teismui, mat 'nebebuvo apie ką kalbėtis', na, čia buvo mūsų utopija sujungti žmones, neturinčius nieko bendra išskyrus MJ, ir nepasiteisino. Na, nieko. Dabar kaip matau yra neblogai sutariančių Smile Tikiuosi, kad ilgai galėsite džiaugtis šiuo forumu Smile
as ir tikiuosi, gal ir tu atrasi savo bendraminciu, kurie kazkada buvo tavo draugai:D
Atgal į viršų Go down
VovVover
Įsibėgėjęs
Įsibėgėjęs



Posts : 106
Join date : 2009-07-31

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:36 am

Čia yra viena pažįstama, su kuria internetu bendraujam Wink Šiaip jeigu kada į Vilnių užsuksiu, mielai susitikčiau su fanais. Būtų įdomu pamatyti kokių 'priviso' Very Happy
Atgal į viršų Go down
ruta080
Senbūvis (-ė)
Senbūvis (-ė)
ruta080


Posts : 574
Join date : 2009-07-30
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:46 am

uzduosiu durna klausima kaip pvz is youtube iket cia video ta prasme kokia nors nuorada Embarassed
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:49 am

ruta080 rašo:
uzduosiu durna klausima kaip pvz is youtube iket cia video ta prasme kokia nors nuorada Embarassed
Tai nukopink adresa... COPPY...(desini peles migtuka)
Ir cia ikeli adresa paspaudusi paste (desini peles migtuka )
Atgal į viršų Go down
ruta080
Senbūvis (-ė)
Senbūvis (-ė)
ruta080


Posts : 574
Join date : 2009-07-30
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:52 am

tai sita as zinau galvojau kad cia kazkaip mandriau dbr apsijuokiau tai ojojoj Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:55 am

ruta080 rašo:
tai sita as zinau galvojau kad cia kazkaip mandriau dbr apsijuokiau tai ojojoj Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Nieko,viskas gerai. Wink
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:56 am

Guess rašo:
ruta080 rašo:
tai sita as zinau galvojau kad cia kazkaip mandriau dbr apsijuokiau tai ojojoj Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Nieko,viskas gerai. Wink

Wink Wink visko buna santa
Atgal į viršų Go down
ruta080
Senbūvis (-ė)
Senbūvis (-ė)
ruta080


Posts : 574
Join date : 2009-07-30
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 12:59 am

aaaaa as visada paprastai copy nedaaina man kad saito adresa kopijuot reik Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
MJfan
Įsibėgėjęs
Įsibėgėjęs
MJfan


Posts : 198
Join date : 2009-07-13
Age : 27

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 1:04 am

Man irgi nerodo parasu..
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 2:28 am

Nezinau man kazkas atsitiko ,nes nerodo man nei vienos sypseneles...Gal galit ,kas nors padeti?
Atgal į viršų Go down
E.*
Naktibaldos
Naktibaldos



Posts : 1590
Join date : 2009-07-04
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 3:56 am

Pasižiūrėk nustatymuose ar įjungtos šypsenėlės,gal padės Wink
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 3:59 am

E.* rašo:
Pasižiūrėk nustatymuose ar įjungtos šypsenėlės,gal padės Wink

Bandysiu,beet kaip jos galejo issijunkti nesuprantu.Man sone rodo sypseneles ,bet as ant ju negaliu paspausti,kad butu zinuteje...Krc net nemoku normaliai paaiskinti...
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:02 am

Nu va kati pasiziurejau nustatymose ,ten viskas gerai...Nezinau net ,ka daryti...
Atgal į viršų Go down
E.*
Naktibaldos
Naktibaldos



Posts : 1590
Join date : 2009-07-04
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:04 am

O tau jų nerodo ar apskritai dingos visas langelis?
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:05 am

E.* rašo:
O tau jų nerodo ar apskritai dingos visas langelis?

Man jas rodo kaireje puseje ,kai zinute rasau,bet kai noriu paspausti,kad jos butu zinuteje man nepasispaudzia ir tiesiog nerodo ju zinuteje...Jau nervas ima...
Atgal į viršų Go down
E.*
Naktibaldos
Naktibaldos



Posts : 1590
Join date : 2009-07-04
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:07 am

Pamėgink gal per kitą naršyklę įeiti į forumą.. Neutral
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:08 am

E.* rašo:
Pamėgink gal per kitą naršyklę įeiti į forumą.. Neutral

Gerai pabandysiu...
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:10 am

O padejo...Dekui labai uz pagalba... Surprised
Atgal į viršų Go down
E.*
Naktibaldos
Naktibaldos



Posts : 1590
Join date : 2009-07-04
Age : 33

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:13 am

Guess rašo:
O padejo...Dekui labai uz pagalba... Surprised
I love you Man nesenai labai panašiai buvo nutikę..
Atgal į viršų Go down
Guess
You rock my world
You rock my world
Guess


Posts : 1786
Join date : 2009-07-04
Age : 33
Miestas : "Laikas teka. Net tada, kai atrodo neįmanoma. Net tada, kai kiekviena sekundė sukelia tokį skausmą, lyg žaizdoje tvinkčiotų kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trūkčioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:15 am

E.* rašo:
Guess rašo:
O padejo...Dekui labai uz pagalba... Surprised
I love you Man nesenai labai panašiai buvo nutikę..

Nu bet idomiai cia taip...Prisedau snd prie forumo, rasau ir ziuriu ,kad kazkas ne taip...
Atgal į viršų Go down
gabris89
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)
gabris89


Posts : 83
Join date : 2009-10-30

SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 4:01 pm

nors esu padarius ne vistiek man eina Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





SOS Klausimeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SOS Klausimeliai   SOS Klausimeliai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
SOS Klausimeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Michael Jackson Fc in LT :: Forumas- :: Forumo informacija-
Pereiti į: